SPECJAL-na wygrana

3. kolejka i mecz ze zdeterminowanymi Piwoszami z Lipnicy. Jak było? Mega ciężko, a dopiero końcowy gwizdek i chłodne pomeczowe piwko SPECJAL pozwoliły odetchnąć graczom Colo Colo z ulgą...

Do przerwy na tablicy wyników pewne 2:0 dla gospodarzy po golach kniazia i gortata. Nic nie zapowiadało dreszczowca, który rozegrał się po przerwie. SPECJAL-na Armia II znacznie poprawiła organizację gry i zdobyła kontaktową bramkę po zamieszaniu w polu karnym Colo Colo. Na więcej nie starczyło gościom czasu i na wypełnionych po brzegi trybunach stadionu w Santiago dało się słyszeć głośne: "Uffffff".

Świetna inauguracja w Lidze Mistrzów. Wynik 2:0 z klubem sportowym dyskobolia mówi sam za siebie. To jednak dopiero początek jakże ciekawej i wymagającej przygody. Z pokorą czekamy na kolejnych rywali w grupie - czyli Celtic Glasgow i Elitę Team.

Odnotujmy także wyjście z grupy turnieju Bayern Tournament. Wprawdzie w ostatniej - 5. kolejce grupowej zanotowaliśmy nieznaczną porażkę 1:2 z Rangers, ale meldujemy się w ćwierćfinale.