Pieczęć na promocji

W ostatniej - czternastej - kolejce sezonu 20. w KLT opromienione awansem do pierwszej ligi Colo Colo, przyjechało na stadion do Kielc rozegrać spotkanie ze świeżo zdegradowaną do 3. ligi KORONĄ CK.

Mecz nie obfitował w zbyt dużą liczbę emocji. Przybita spadkiem KORONA nie odstawała od lidera, ale popełniła drobne błędy pozwalające gościom osiągnąć nieznaczną przewagę w meczu. Najpierw strzelił mowgli, wykorzystując słabszą dyspozycję rywalizującego z nim w środku pola pomocnika z Kielc. Na początku drugiej połowy natomiast nie popisał się trener Koroniarzy, który wystawił gracza bez oddanych typów w 3. fazie. Colo Colo dostało rzut wolny, którego udało się wykorzystać ponownie mowgliemu.

Mecz bez historii - pieczętujący największy sukces w historii klubu z Chile - awans do 1. ligi KLT. W kolejnym newsie opisane zostaną ruchy transferowe naszego klubu na nowy sezon. Zapraszamy do lektury.