Transfery (sezon 20. ---> 21.)

Subiektywny wykaz transferów - prezentujemy wszystkie oficjalne rotacje klubowe na poziomie 1. ligi, a także interesujące z perspektywy naszej drużyny - na niższych szczeblach. W wykazie brak transferów na linii inny klub - Magica Juniors i Magica Barlogi. Obydwa te teamy będą mogły być spokojnie uznane za królów polowania tego okienka, niestety ich ruchy transferowe nie zostały upublicznione, dlatego nie znajdą się w tym wykazie.

1. liga:

Colo Colo: Edek (z Sudetów Burgrabice), FarteN (z Wściekłych Psów), funmen94, Tajniak (obydwaj z Ligi Mastera)

ELITA TEAM: brak danych

FC Magica Barłogi: brak danych

Hamburger SV: Outsider (wolny transfer)

Juvent: God RA (z Hamburger SV)

Liga Mastera: caaarlaaa, faficiorek, Goleo11, znawca17 (z Młodych Wilków), cinek1111 (z Celticu Glasgow), Neymarenko (z MKS Korony Kielce), Niemiec (z Nottingham Forest)

Magica Juniors: brak danych

SPORTCOM: CHICAGO (z FC Magici Barłogi), ŁukaszK (z KORONY CK), Nikt (z Dream Teamu)

Inne ciekawe transfery (wybrane):

Route 66: biedaczek (z Colo Colo), Krzychu91 (z KORONY CK)

FC Warsaw Wilanow: CrazyKsysiu (z KS CHEMIKA KĘDZIERZYN), daro74 (ze Śląska Wrocław)