Towarzysko w Mikołajki

06.12.2014 na przeciwko Colo Colo w meczu towarzyskim stanęli Rangers. Klub nowy na mapie KLT, jednak z iście gwiazdorskim składem.

Początek dobry dla naszej drużyny: Rangers zostali zaskoczeni naszą dobrą grą w środku pola i za sprawą regularnie trafiającego ostatnio do siatki - szastko i DZIORy musieli dwukrotnie wyciągać piłkę z siatki. Podopieczni capsla długo nie mogli poukładać gry po tym knockdownie. Kiedy jednak to uczynili - worek z bramkami się otworzył. Strzelali ako x2, rotfl i Milaninho. Colo Colo - Rangers 2:4.

Mecz - mimo że to tylko potyczka towarzyska - miał swoją wymowę. Otworzył historię klubu z ogromnym potencjałem - Rangers oraz był pożegnaniem (i jednocześnie przywitaniem) kilku graczy Colo Colo. Dziękujemy za tworzenie historii naszego klubu szastko, DZIORZe i Herculesowi, których zabraknie w kadrze na najbliższy sezon. Witamy "młodych gniewnych" - Slazenger, Darsona091, AfrOOO i Illusion.