Sezon 19. startuje z wielkim hukiem!

Już dziś inauguracja nowego sezonu KLT dla co najmniej kilkunastu drużyn. Część wybiegnie po raz pierwszy w tym roku na boiska, grając premierowe spotkania towarzyskie. Colo Colo wraz z siedmioma innymi, ale nie byle jakimi zespołami, zagra w mistrzowsko obsadzonym turnieju Magica Cup.

W grupie A znalazły się teamy: FC Magica Barłogi (1. liga, 4 miejsce w zeszłym sezonie),  Magica Juniors (2. liga), Hamburger SV (Mistrz KLT) i Juvent (1. liga, 5 miejsce w zeszłym sezonie). Jak mówią wszyscy eksperci - grupa śmierci i ciężko polemizować z tą tezą.

Grupa B: klub sportowy dyskobolia (1. liga), FC Warsaw Wilanów (3. liga), Rangers (4. liga) i Colo Colo (3. liga). Naszym celem jest dobra zabawa i przetarcie przed 3. ligą, startującą w lutym. Dobry wynik sportowy będzie miłym dodatkiem dla drużyny.