Wywiad z kebabinho

Witam. Mamy dziś okazję przeprowadzić rozmowę z jedną z największych nadziei na sezon drużyny Colo Colo - kebabinho.

1. Kto jest Twoim wzorem piłkarskim? Jednym z ulubionych piłkarzy? Ktoś ze współczesnej piłki czy może jakiś gracz, który zawiesił już buty na kołku? A może inspiruje Cię przedstawiciel innego sportu niż piłka nożna? Wymień 3-5 piłkarzy/sportowców, których najbardziej cenisz.

kebabinho: Może zacznijmy od tego że moja fascynacja futbolem rozpoczęła się w 1998r. mundialem we Francji gdzie jedną z gwiazd był brazylijczyk Ronaldo mój pierwszy i zarazem największy piłkarski "guru".Poza wspomnianym Ronaldo było kilku mniejszych idoli . Gdybym miał stworzyć własny TOP 5 wyglądałby on miejwięcej tak:

1.Ronaldo
2.Henry
3.Rivaldo
4.van Nistelrooy
5.MILA

2. Z którą drużyną sympatyzujesz najbardziej? Barca? Real? A może zgoła ktoś inny - drużyna z niższej półki, którą masz w sercu? Wymień trzy w kolejności od najbardziej lubianej.

kebabinho: Nigdy jakoś fanatycznie nie kibicowałem żadnej drużynie .Lubie ligę angielską oraz hiszpańską ale bez większej faworyzacji konkretnej ekipy.Jedyny klub bliski memu sercu to B-klasowa Wisła Walichnowy w której miałem zasczyt występować z moim przyjacielem ( obecnie trenerem Hamburger U-21) BeNeQ

3. Jaki jest Twój typ i ocena szans Polskiej Reprezentacji może nie tyle w całych eliminacjach, co w najbliższym marcowym wyjazdowym spotkaniu z Irlandią? Czy drużyna dorosła już do wywożenia trzech punktów z trudnych terenów wyjazdowych?

kebabinho: Nadspodziewanie dobry początek eliminacji pozwala myśleć o awansie choć nie należy zapominać o ciężkich wyjazdach które czekają naszą reprezentacje w tym roku. Uważam jednak że kadra powinna wywalczyć conajmniej 5pkt w tym 3 w najbliższym spotkaniu z Irlandią

4. Przejdźmy do KLT. Jak tu trafiłeś? Przypadek? Znajomy? I czy Twoim zdaniem to gra idealna, nie pozbawiona błędów? Czy dokonałbyś paru korekt, a może wielkich zmian? Jeśli tak - to jakich.

kebabinho: KLT polecił mi kilka lat temu BeNeQ ale do gry dołączyłem dopiero w zeszłym roku . Żałuje że tak późno ,ponieważ uważam że KLT to bardzo ciekawa propozycja dla każdego kto choć odrobine interesuje sie futbolem .Pytasz o zmiany jako stosunkowo młody zawodnik sądze że gra nie wymaga poprawek.

5. Prośba o ocenę szans Colo Colo w nadchodzącym sezonie 3. ligi. Wprawdzie nie znamy rywali grupowych, jednak na podstawie własnego "widzi mi się" na co stać ten zespół w nadchodzących rozgrywkach. I ocena Twojego celu minimum i maksimum. Max to domyślamy się pierwsze miejsce i awans. A minimum, które Cię zadowoli?

kebabinho: Liczy sie tylko mistrzostwo 3 ligi i awans inny wynik nie wchodzi w grę. hahah

5a. Jakiego gracza/graczy uważasz za wiodące postaci, od których trener Colo Colo powinien rozpoczynać ustawianie składu? Czy uważasz, że ekipa nie ma gwiazd, a jej siłą jest kolektyw?

kebabinho: Oczywiście największą gwiazdą Colo Colo jest kebabinho hahahahahah a tak na poważnie myśle że każda z formacji ma swojego lidera bramki strzeże mowgli ,obroną dyryguje lukas64, środek pola należy do Rempig-a a bondzior to"gollerador" ale prawdziwa siła zespołu tkwi w kolektywie.

6. Na co liczysz indywidualnie w nowym sezonie? Jesteś w tym momencie trzecim strzelcem Colo Colo w historii (ex aequo z rafcio15 - macie po 14 goli). Do osiągnięcia tego celu wystarczył Ci zaledwie 1 sezon grania w ekipie mowgliego. Czy uważasz, że w silniejszej lidze trzeciej możliwe jest powtórzenie tego dorobku? Czy indywidualne osiągnięcia są dla Ciebie priorytetem i nadzieją na transfer do wyżej notowanego klubu z 1. lub 2. ligi, czy "przetrawiłbyś" parę kolejek na ławie, gdyby drużyna bez Ciebie na boisku kompletowałaby zwycięstwo za zwycięstwem?

kebabinho: Wiadomo że grają zawodnicy w najwyższej formie a ławka to nie kara. 14 bramek w zeszłym sezonie cieszy ale zdaje sobie sprawe że 3 liga to zupełnie inny level dlatego za cel stawiam sobie zdobycie 10goli.W pierwszej lidze zagram za 2 sezony............ razem z ziomkami z colo colo hahaha

Dziękujemy za udzielenie wywiadu.