Mocne starcie z Dębowymi

6. kolejka zmagań ligowych sezonu 20. KLT przyniosła kolejne wielkie emocje. Na boisku w Tczewie Dębowe Mocne postawiło twarde warunki przyjezdnym z Chile.

Przez 3. fazy spotkania utrzymywał się bezbramkowy remis. Przewagę naprzemiennie uzyskiwali Dębowi (w 1. i 3. fazie) oraz Colo Colo (w 2. fazie). Końcówka to już natomiast prawdziwy rollercoaster. Podczas trwania eliminacyjnych meczów Euro 2016 wirtualny wynik naszego meczu zmieniał się parokrotnie w obie strony. Ostatecznie - na 5. minut przed zakończeniem zestawu - wyrównujący gol Finów w starciu z Irlandią Północną pozwolił Colo Colo na odmienienie niekorzystnie układającego się wyniku i zgarnięcie trzech punktów! Bramki: Slazenger i Hadegard. 0:2 !

W 4. kolejce Ligi Mistrzów KLT przebieg spotkania z Elitą Team i końcowy wynik był podobny. Tutaj jednak nasza przewaga była wyraźniejsza. W drugiej połowie spotkania Elita już tylko się broniła, grając do 68. minuty ustawieniem 4-1-0, a do 90. minuty 5-0-0, nie mając praktycznie argumentów w ofensywie, by strzelić nam gola. W 89. minucie udało się "skruszyć ten beton" i wyjść na prowadzenie (Slazenger) by w 90+3. minucie ustalić wynik meczu na 0:2 (Hadegard).

Za tydzień spotkania: w lidze u siebie z Koroną CK, w Lidze Mistrzów na wyjeździe z klubem sportowym dyskobolią. Emocje gwarantowane!